top of page

מאמרים וטיפים

רפואה סינית לילדים

תינוקות עם צאתם מהרחם לומדים להפעיל את הריאות ומערכת הנשימה, הם מקבלים חיסונים, צריכים ללמוד לעכל מזון, בגיל חצי שנה הם עוברים לאוכל מוצק, מוציאים שיניים, בנוסף לזאת,  מרבית התינוקות בין גיל חצי שנה לשנה נכנסים לפעוטון, נפרדים מהוריהם, חשופים לווירוסים ומחלות בעוד שמערכת החיסון שלהם לא בשלה מספיק.  זאת ועוד, תינוקות עד גיל שנה תינוקות מקבלים בערך 28 חיסונים, שהגוף צריך להתמודד איתם. וישנם גם שלבי ההתפתחות, בהם הם עוברים ממצב סטטי, בו הם לומדים להכיר את גופם, את הידיים, רגליים, לומדים לזחול, לשבת ובסופו של דבר ללכת.

כל אלה חלק חשוב מתהליך התפתחות תינוקכם אבל תסכימו איתי ששינויים אלה רבים לתינוק כה קטן.

רפואה סינית לילדים

אירידולוגיה - "העיניים הן ראי לנפש..."

בגלגל העין - החלק הצבעוני של העין, משתקפים כל המערכות והאיברים בגופינו.ניתן לראות מהן החולשות ומהן החוזקות של גופינו.כמו כן, ניתן לאבחן את מצבו הנפשי, האישיותי  והפיזי של האדם.ובהתאם לכך, להביא את הגוף למצב של איזון ובריאות מיטבית.באמצעות האבחון, ניתן להרכיב טיפול המתאים והמדויק ביותר עבורנו.ולהביא את הגוף למצב של איזון הגוף והנפש.

אירידולוגיה-העיניים הן ראי לנפש

דיקור קוסמטי לגיל ההתבגרות

המציאות בה אנו חיים מתאפיינת באורח חיים לחוץ, בחשיפה לזיהום אוויר, לשמש חזקה, בתזונה לקויה ובחוסר שינה. כל אלה גורמים לפגיעה בעור הפנים ולתהליך הזדקנות מואץ שמתבטא בקמטי הבעה מחורצים בין הגבות, כתמי צבע, שקיות מתחת לעיניים ועוד. טיפול באמצעות דיקור סיני קוסמטי מאפשר לחזק את תפקוד הגוף ומשפר את מראה עור הפנים.

דיקור קוסמטי לגיל ההתבגרות

דיקור סיני

מחקר רחב היקף שפורסם בכתב עת יוקרתי בארה"ב העניק גושפנקה מדעית לסגולות הרפואה הסינית. יחד עם מחקרים נוספים, המחקר הנוכחי מראה כי הטיפול הסיני משפר משמעותית את תחושת הכאב של המטופלים. "בעקבות הטיפול קמתי זקופה וללא כאבים", מספרת אחת המטופלות...

דיקור סיני

אקנה - דיקור קוסמטי

תופעת האקנה, ממנה סובלים בני נוער ומבוגרים רבים בגיל הנעורים ומתופעות הלוואי שלה גם בגיל מבוגר, הינה נפוצה מאוד. כדי להתמודד עם התופעה והשלכותיה, הרפואה סינית מציעה טיפול טבעי, יעיל, שאינו כרוך בכאב. הטיפול מאפשר להרגיע, לטשטש ואפילו להעלים את הפצעים ולסגור את הצלקות. להלן מידע לגבי דיקור קוסמטי ויכולות הטיפול שלו בתופעת האקנה

Teenage Group

מהי יוגה

יוגה היא מדע שלם שפותח בהודו לפני אלפי שנים. זוהי השיטה העתיקה ביותר המביאה להתפתחות אישית, הכוללת את הגוף, ההכרה והרוח. היוגים הקדמונים ראו בגוף הפיזי כמרכבה, כאשר ההכרה היא הנהג, הנשמה היא הנוסע ואילו הרגש והאינטלגנציה (הכוללת את החושים) הם הסוסים המושכים את המרכבה. על מנת להגיע להתפתחות משולבת חייבים לשלוט בסוסים. הם פיתחו שיטה המשלבת את כל התנועות הדרושות לבריאות גופנית עם טכניקת נשימה ומדיטציה המבטיחות שלוות נפש ושליטה בחושים.

פירוש המילה יוגה הוא איחוד ושיתוף כלומר, רתימה של כוחות הגוף המיינד והנפש. אילוף האינטלקט, המיינד הרגשות והרצון שאליהם מתייחסת הנפש. להביא לאיזון נפש המאפשר להתבונן בחיים במידה שווה ושלווה.

מהי יוגה

יוגה לילדים

יוגה לילדים יכולה לתרום בדיוק כמו יוגה למבוגרים ובכלל נאמר שכל דבר טוב רצוי שיתחיל מוקדם ככל האפשר. יוגה היא למעשה דרך חיים וככל שאתה מתחיל את דרך חיים זו של היוגה בגיל צעיר כך אתה יכיל להכיל אותה לאורך שנים ארוכות יותר ולזכות כבר מתחילת דרכך בעולם, בחיים מאוזנים ובריאים.

יוגה לילדים
bottom of page