פיזיותרפיה סינית
לקביעת תור התקשרו:
טלפון: 03-6355616
נייד: 050-7948286
רפואה סינית לילדים אודות כתבות מטופלים ממליצים פורום רפואה סינית לילדים צור קשר
רפואה סינית
רפואה סינית לילדים ותינוקות
רפואה סינית לילדים מתבגרים - דיקור קוסמטי
טווינה
רפלקסולוגיה כף רגל
סדנאות
מאמרים
רפואה סינית תזונה
שונישין - רפואה יפנית לילדים
בייבי יוגה

רפואה סינית רפואה סינית לילדים ותינוקות רפואה סינית לילדים מתבגרים - דיקור קוסמטי טווינה רפלקסולוגיה כף רגל סדנאות מאמרים רפואה סינית תזונה שונישין - רפואה יפנית לילדים בייבי יוגה
מטה הקסמים שברפואה סינית לילדים

הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויות אישיות וכלליות מהשפעה המהירה והמדהימה (גם אותי באופן אישי כמטפלת כעשר שנים ברפואה סינית), של הטיפול בילדים.
אני אמא ל – 3 ילדים מקסימים, מאי בת ה- 6, יהלי בת ה- 3 ואיתי בן השנה וחצי.
בשבוע האחרון, היו לי 3 מקרים מדהימים ומהירים בהשפעה שלהם.
המקרה הראשון קרה לבתי יהלי. בשבת אחה"צ, כאשר התעוררה משנת הצהריים, שמתי לב להפרשה מעין ימין, לא ייחסתי לה חשיבות. לקראת הערב ההפרשות מהעין גברו והעין נראתה ממש לא טוב, נפוחה ואדומה. מיד עשיתי קומפרסים של תה קמומיל ולפני השינה טיפלתי בה בדיקור בשתי נקודות בלבד. אחת ברגל ואחת על הגבה ליד העין. והתארגנתי למחר לקראת ביקור אצל הרופא, בידיעה בלתי נמנעת לטיפות אנטיביוטיות. יהלי התעוררה בבקר עם עין נפוחה אך ללא הפרשה. במהלך היום הנפיחות ירדה כליל והעין נראתה נורמאלית לחלוטין.

המקרה השני, קרה אתמול בלילה, בתי הבכורה מאי, התעוררה משנתה בערך בחצות, מסימפטומים ידועים שלא אפרט , הנגרמים כתוצאה מתולעים. אחרי שוידאתי שאכן זו הבעיה, דקרתי אותה בנקודה אחת בלבד ביד. לאחר כחצי שעה, היא הרגישה צורך לומר לי, שהטיפול עזר ולציין את המזל שנפל בחלקה שאמה מדקרת. (זה היה מקסים לשמוע).

המקרה השלישי, הוא של מטופל שהוא גם בן של חברה. לפני כשבוע התקשרה אלי אמו בדאגה ואמרה לי שלבנה חום גבוה מאוד, והיא לא יודעת מה יש לו. כמובן, הזמינו רופא. למחרת הילד התחיל לשלשל שלשולים מימיים. שלשול חשוב לא לעצור בימים הראשונים על מנת לתת לגוף להתנקות. לאחר כמעט שבוע שהילד בבית משלשל, נסעתי אליה לעשות לו טיפול. בשעה שהייתי שם הוא שלשל ארבע פעמים. לאחר הסבר קצת שכנוע, עשיתי לילד טיפול, בשתי נקודות. מיד לאחר הטיפול, הצבע חזר לו לפנים, היה הרבה יותר חיוני ובאותו היום פסקו השלשולים.

אלו באמת 3 מקרים מדהימים של הצלחה מהירה בבעיות אקוטיות. בבעיה אקוטית, הטיפול ברפואה סינית (דיקור בילדים, הוא מדהים ומהיר. ההשפעה המהירה כוללת גם טיפולים לדלקות אוזניים, הקאות, כאבי בטן, הקלה על צמיחת שיניים ולעיתים גם חום.
הרפואה הסינית עוזרת גם לבעיות כרוניות, כמובן שלבעיה כרונית הטיפול הוא ממושך, מצריך התמדה, לעיתים שינוי בהרגלי תזונה ועוד.
היה לי חשוב לשתף הורים בנפלאות הטיפול ברפואה סינית מאחר ואני יודעת כהורה וכמטפלת, כמה קשה להחליט לקחת לטיפול שהוא לא קונבנציונאלי ועוד לטיפול שהוא קצת חודרני, אבל באמת מדהים. חשוב כהורה, להטיל ספק ולדעת לבחור את הטיפול הנכון והמטפל הנכון, לא כל מטפל ברפואה סינית, הוא מומחה ברפואה סינית לילדים. הטיפול בילדים הוא שונה ממבוגרים ומצריך הכשרה נוספת. הטיפול בילדים הוא קצר מאוד , עניין של דקות.

אני מטפלת כעשר שנים ברפואה סינית, בבעיות כרוניות ואקוטיות לילדים ומבוגרים. ראיתי המון הצלחות ברפואה סינית הן אצל ילדים והן אצל מבוגרים. אבל לעיתים, צריך שבוע כזה מדהים, כדי להזכיר שאם עובדות לא ניתן להתווכח. והדיקור הסיני הוא האחד מהטיפולים המדהימים הקיימים היום וחשוב שתדעו לנצל זאת, על מנת למנוע תרופות מיותרות לילדכם.

זהר זייתוני – מטפלת ברפואה סינית
 

רפואה סינית לילדים | טיפול רפלקסולוגי | רפלקסולוגיה כף רגל | רפואה סינית תזונה | מטפלים ברפואה סינית | דיקור סיני | רפואה סינית דיקור קוסמטי | קליניקה לרפואה סינית | שונישין | sitemap | 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט
קישורים