פיזיותרפיה סינית
לקביעת תור התקשרו:
טלפון: 03-6355616
נייד: 050-7948286
רפואה סינית לילדים אודות כתבות מטופלים ממליצים פורום רפואה סינית לילדים צור קשר
רפואה סינית
רפואה סינית לילדים ותינוקות
רפואה סינית לילדים מתבגרים - דיקור קוסמטי
טווינה
רפלקסולוגיה כף רגל
סדנאות
מאמרים
רפואה סינית תזונה
שונישין - רפואה יפנית לילדים
בייבי יוגה

רפואה סינית לילדים יוגה לילדים יוגה דיקור קוסמטי דיקור סיני

רפואה סינית לילדים

רפואה סינית לילדים היא שיטה המשתייכת לתחום הרפואה הלא קונבנציונלית. רפואה זו נחשבת כרפואה טבעית, אשר יעילה בריפוי מגוון גדול של מחלות, ביניהן מחלות האופייניות לילדים. רפואה סינית היא רפואה עתיקת מסורת שהתפתחה לאורך שנים רבות ומטרתה היא: ללמד את הילד כבר מגיל צעיר להגיע לאיזון אשר ישפיע על כל מהלך חייו, לעזור במניעת מחלות עתידיות ולפתור מחלות קיימות.

קרא עוד על רפואה סינית לילדים

בייבי יוגה

בייבי יוגה זוהי פעילות חוויתית של ההורה ותינוקו, מחזקת את הקשר בינהם, את הבטחון העצמי של התינוק ואמונו בעולם וכן את הבטחון של ההורה.
תינוקות זקוקים למגע ולכן הקרבה הגופנית להורה היא אשר מקנה לתינוק את הבטחון לו הוא זקוק ומחזקת את אמונו בעולם ומרגיעה אותו וזוהי הדרך המהירה והטובה ביותר לתקשר עם תינוקכם.

קרא עוד על בייבי יוגה

יוגה לילדים

יוגה לילדים יכולה לתרום בדיוק כמו יוגה למבוגרים ובכלל נאמר שכל דבר טוב רצוי שיתחיל מוקדם ככל האפשר. יוגה היא למעשה דרך חיים וככל שאתה מתחיל את דרך חיים זו של היוגה בגיל צעיר כך אתה יכיל להכיל אותה לאורך שנים ארוכות יותר ולזכות כבר מתחילת דרכך בעולם, בחיים מאוזנים ובריאים.

קרא עוד על יוגה לילדים

טווינה לילדים

טווינה היא שיטה סינית של טיפול במגע. פירושה של המילה טווינה היא: משיכה ותפיסה. מטרתה של שיטת טווינה, היא לשפר את זרימת הצ'י אשר נמצאים במרידיאנים שבגופו של כל אחד מאיתנו. האמונה של הרפואה הסינית היא שעל ידי שיפור הזרימה, הגוף שלנו יוכל לרפא את עצמו, למנוע התפתחות של מחלות עתידיות, לשפר את ההרגשה הכללית, לטפל בכאבים ספציפיים, לגרום לתפקודים פיזיולוגים בגוף לעבוד כראוי ועוד.

קרא עוד על טווינה

מהי יוגה ?

יוגה היא מדע שלם שפותח בהודו לפני אלפי שנים. זוהי השיטה העתיקה ביותר המביאה להתפתחות אישית, הכוללת את הגוף, ההכרה והרוח. היוגים הקדמונים ראו בגוף הפיזי כמרכבה, כאשר ההכרה היא הנהג, הנשמה היא הנוסע ואילו הרגש והאינטלגנציה (הכוללת את החושים) הם הסוסים המושכים את המרכבה

קרא עוד על יוגה
מטה הקסמים של הרפואה הסינית לילדים

הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויות אישיות וכלליות מהשפעה המהירה והמדהימה (גם אותי באופן אישי כמטפלת כעשר שנים ברפואה סינית), של הטיפול בילדים.

חשוב לי לשתף הורים בנפלאות הטיפול ברפואה סינית מאחר ואני יודעת כהורה וכמטפלת, כמה קשה להחליט לקחת לטיפול שהוא לא קונבנציונאלי ועוד לטיפול שהוא קצת חודרני, אבל באמת מדהים. חשוב כהורה, להטיל ספק ולדעת לבחור את הטיפול הנכון והמטפל הנכון, לא כל מטפל ברפואה סינית, הוא מומחה ברפואה סינית לילדים. הטיפול בילדים הוא שונה ממבוגרים ומצריך הכשרה נוספת. הטיפול בילדים הוא קצר מאוד , עניין של דקות.

דיקור קוסמטי

 

דיקור קוסמטי
המציאות בה אנו חיים מתאפיינת באורח חיים לחוץ, בחשיפה לזיהום אוויר, לשמש חזקה, בתזונה לקויה ובחוסר שינה. כל אלה גורמים לפגיעה בעור הפנים ולתהליך הזדקנות מואץ שמתבטא בקמטי הבעה מחורצים בין הגבות, כתמי צבע, שקיות מתחת לעיניים ועוד. טיפול באמצעות דיקור סיני קוסמטי מאפשר לחזק את תפקוד הגוף ומשפר את מראה עור הפנים.

רפואה סינית לילדים | טיפול רפלקסולוגי | רפלקסולוגיה כף רגל | רפואה סינית תזונה | מטפלים ברפואה סינית | דיקור סיני | רפואה סינית דיקור קוסמטי | קליניקה לרפואה סינית | שונישין | sitemap | 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט
קישורים