פיזיותרפיה סינית
לקביעת תור התקשרו:
טלפון: 03-6355616
נייד: 050-7948286
רפואה סינית לילדים אודות כתבות מטופלים ממליצים פורום רפואה סינית לילדים צור קשר
רפואה סינית
רפואה סינית לילדים ותינוקות
רפואה סינית לילדים מתבגרים - דיקור קוסמטי
טווינה
רפלקסולוגיה כף רגל
סדנאות
מאמרים
רפואה סינית תזונה
שונישין - רפואה יפנית לילדים
בייבי יוגה

חסימה בתעלת דמעות אסטמה הרטבת לילה בעיות אוזניים, פוליפים ואדנואיד

רפואה סינית לילדים ותינוקות

רפואה סינית לילדים קצת שונה מהטיפול ברפואה סינית למבוגרים. ילדים הם יותר יאנג - דינמיים, אקטיביים, הם חמים, הדופק שלהם מהיר יותר, האנרגיה שלהם חדשה, אין להם היסטוריה רפואית ארוכה כמו אצל מבוגרים נוסיף את השינויים הרבים שילדים עוברים בשנה הראשונה לחייהם. מיד עם צאתם מהרחם הם לומדים להפעיל את הריאות ומערכת הנשימה, הם מקבלים חיסונים, צריכים ללמוד לעכל מזון, בגיל חצי שנה הם עוברים לאוכל מוצק, מוציאים שיניים דבר אשר מוסיף לעומס על מערכת העיכול,  השיניים הם חלק ממערכת זו. בנוסף לכל אלה מרבית התינוקות בין גיל חצי שנה לשנה נכנסים לפעוטון, נפרדים מהוריהם, חשופים לוירוסים ומחלות בעוד שמערכת החיסון שלהם לא בשלה מספיק.  עד גיל שנה תינוקות מקבלים בערך 28 חיסונים, 28 וירוסים פעילים נכנסים לגופם. כמו כן, ישנם שלבי ההתפחות, הם עוברים ממצב סטטי, לומדים להכיר את גופם, את הידיים, רגליים, לומדים לזחול, לשבת ובסופו של דבר ללכת.

כל אלה חלק חשוב מתהליך התפתחות תינוקכם אבל תסכימו איתי ששינויים אלה רבים לתינוק כה קטן ואף אדם בוגר לא היה שורד שינויים רבים כל כך.

רפואה סינית לילדים באה לתמוך ולטפל בכל הפתולוגיות הנוצרות משינויים  אלה ע"י חיזוק מערכת החיסון, חיזוק ותמיכה במערכת העיכול. תמיכה בתהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק, כמו כן בעזרתה ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות כגון: דלקות אוזניים חוזרות, נוזלים באוזניים, נזלות כרוניות ונזלות אלרגיות, בעיות עור, בעיות במערכת העיכול - ריפלוקס,  שילשולים, עצירות, עוויתות מעיים. בעיות מערכת הנשימה - אסטמה, אדנואידים, קוצר נשימה.

בילדים גדולים יותר ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז, הרטבות לילה, פחדים ובעיות ריגשיות אחרות, בעיות גדילה והתפתחות ועוד.

הטיפול בילדים הוא קצר, משתמשים במחטים דקות מאוד.  הטיפול נעשה ע"י מחט אחת או שתיים,  משאירים את המחטים לדקות ספורות.

כמו כן ישנם צמחי מרפא יעילים מאוד לטיפול בבעיות שונות והם חלק מהטיפול.

רפואה סינית לילדים מחייבת שיתוף פעולה עם ההורים, התמדה ושינוי הרגלים על מנת לעזור לילד לחזור לבריאות.

הרטבת לילה בילדים והטיפול באמצעות רפואה סינית
הרטבת לילה, המוגדרת כתופעה בה  קיים שחרור לא רצוני של שתן במצב של שינה מעבר לגיל 4, הינה בעיה ההתפתחותית נפוצה בקרב ילדים. ניתן להבחין בין שני סוגים של הרטבות. הראשונה מתייחסת להרטבה ראשונית, בה הילד אינו הפסיק להרטיב מעולם, לבין הרטבה שניונית,בה נוצר מצב בו היתה הפסקה לתקופה של לפחות 6 חודשים ולאחר מכן חלה נסיגה בה ילד שב להרטיב.  קורה לפעמים שילד גמול לגמרי תקופה ארוכה שב להרטיב בלילה לאחר שינוי משמעותי בחייו, כמו למשל לידת אח, העשויה לגרום לרגרסיה בהתפתחותו.
השפעת הרפואה סינית ותזונה על הפרעת קשב וריכוז

המושג הפרעת קשב ריכוז והתנהגות הוגדר ב-1987 ונכתב בקובץ ההוראות הדיאגנוסטיות להפרעות נפש DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual) באגודה הפסיכיאטרית האמריקאית (APA).

רפואה סינית לילדים | טיפול רפלקסולוגי | רפלקסולוגיה כף רגל | רפואה סינית תזונה | מטפלים ברפואה סינית | דיקור סיני | רפואה סינית דיקור קוסמטי | קליניקה לרפואה סינית | שונישין | sitemap | 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט
קישורים